Форма входа

Приветствую Вас Гость!

Друзья сайта



Наш опрос

Станит ли Макс ЗВЕЗДОЙ!
Всего ответов: 6398

Статистика

Максим Барских, фан-сайт

Барских подрался з охранниками Лободы - Форум

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » ФАН-Форум Макса » МАКСИМ БАРСКИХ » Барских подрался з охранниками Лободы (Зачем повторять одно и тоже....)
Барских подрался з охранниками Лободы
КлайзаДата: Вторник, 30.12.2008, 18:35 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 1
Статус: Offline
Кількість людей, які прийшли на презентацію перевищила всі очікування - шанувальники почали збиратись ще задовго до початку концерту, і вже до півночі адміністрація клубу змушена була підсилити охорону біля входу, бо такої кількості клаберів клуб не міг вмістити.
Світлана Лобода вийшла на сцену о першій годині ночі. Виконавши кілька своїх хітів артистка запросила на сцену свого друга Dj Lutique, з яким вони представили свій перший англомовний трек By your side. Після міні-концерту та кількох пісень на біс публіка відпустила співачку. А Dj Lutique перейшов за діджейський пульт та грав до ранку.
Але не обійшлось і без курйозів, співак Максим Барських, який нещодавно поставив під загрозу концерт "Фабрики зірок-2" в Палаці "Україна" нібито через любов до Світлани Лободи, цього разу ледве не зірвав сольний виступ співачки. На концерті Могилевської Максим після виконання пісні порізав собі вени. Цього разу, вже на концерті Лободи хлопець намагався повторив свій вчинок. Хлопець намагався вискочити на сцені під час виступу Світлани. Охоронці моментально відреагували та почали виводити хлопця з клубу. Барських виривався, і навіть встиг поранити, чи вкусити охоронця за руку. Макс також отримав від охоронців за свій вчинок.

Макс Барських мало не зірвав концерт Лободи
"Якщо до цього момента я не була впевнена в своєму ставлені до Барських, то після спроби зірвати мій виступ, а саме так я трактую вчинок цього хлопця, у мене немає більше жалості до нього і до такого "прояву любові", - сказала Світлана. - Я прошу людей, які мають хоч якийсь вплив на цього підлітка пояснити йому, що є приватне життя, почуття, приватна територія. Ми шкодуємо, що відносно Максима була застосована сила, але він повівся недопустимо і агресивно, а охорона лише виконувала свої прямі обов'язки".
До речі, охоронці настирливо попросили фотографів знищити фотографії, але декому із відвідувачів клубу таки вдалось зберегти кілька фотографій.

Добавлено (30.12.2008, 18:35)
---------------------------------------------
Невже немає другого способу довести свою любов.Нащо кожен раз зривати концерти.


Клайза
 
Irishk@Дата: Пятница, 02.01.2009, 17:08 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Репутация: 2
Статус: Offline
Придурок)))реально малолетка...начинаю разочаровываться,хтя его харизма пока берёт верх над его глупыми поступками

Добавлено (02.01.2009, 17:08)
---------------------------------------------
[img]http://www.e-motion.com.ua/photofackt/main_oe/42722.html#image7[/img]

[img]http://www.e-motion.com.ua/photofackt/main_oe/42722.html#image3[/img]
[img]http://www.e-motion.com.ua/photofackt/main_oe/42722.html#image0[/img]


Я не фанатик,а поклонница)))
 
MisteriosoДата: Четверг, 08.01.2009, 21:31 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Любовь ослепляет! Ради неё можно совершить многое, но по-моему это глупо!

Одна до сипоты
И ноты сквозь меня.
Сама сменю мечты,
Но не придам себя.
Смелее меняю сны и кадры за окном
Больной души симптом
Скорей не думать об одном!...
 
Ego-dewushkaДата: Суббота, 10.01.2009, 15:53 | Сообщение # 4
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Репутация: 3
Статус: Offline
Вовсе это не любовь!Странные совершает Макс поступки, но это его право, он просто не понимает, что этим он делает хуже только себе!А в общем, пусть делает как знает, я только лишь поклонница, мне вообще его репертуар нравиться, и слушать его песни, после таких поступков я не перестану!

Тот кто ищет и верит - получает своё!
 
KsjuwaДата: Понедельник, 12.01.2009, 00:51 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
[b][size=13][color=yellow]tak tce ne ljubov tak zakoxanist 4u we wos ne zrozymile...ljubov pruxod z rokamu i poljubutu ljuduny mozhna luwe znaju4u jiji..ale mozhluvo Kolja osobluvuj...vzagali xaj robut wo znaje...ale xaj sperwy podymaje pered tum jak robutu.... dry

sestru4ka Shurika
 
kiraДата: Суббота, 17.01.2009, 06:20 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
каждий виражает свою любовь как может, ни кто не в праве его судить можно только посочувствовать

Сообщение отредактировал kira - Суббота, 17.01.2009, 06:22
 
КатюхаДата: Пятница, 03.04.2009, 23:25 | Сообщение # 7
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 1
Статус: Offline
НЕ, ну это через чур! К ниму явно не относятся слова песни Могилевской: ПЕРША ЛЮБОВ НАВЧИЛА ДУМАТИ ГОЛОВОЮ. Любовь нада доказивать романтическими поступками, а не сорваными концертами. dry

 
Форум » ФАН-Форум Макса » МАКСИМ БАРСКИХ » Барских подрался з охранниками Лободы (Зачем повторять одно и тоже....)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: